INTEGROPOL Producent Koncentratów do Lodów i Shake

Katalog produktów:
Producent Koncentratów do Lodów Producent Koncentratów do Lodów Producent Koncentratów do Lodów Koncentraty do lodów - Od początku swojej działalności firma Integropol buduje własną sieć sprzedaży i dystrybucji, dzięki czemu nasze koncentraty są łatwo dostępne dla klientów z różnych części kraju. Obok sprzedaży w punktach sprzedaży bezpośredniej realizujemy również zamówienia skład ... (czytaj więcej)
Koncentraty Do Lodów Pełnotłustych Koncentraty Do Lodów Pełnotłustych Koncentraty Do Lodów Pełnotłustych Koncentraty do lodów pełnotłustych - produkowane na bazie najlepszych naturalnych składników do wyrobu lodów o niezwykle solidnej konsystencji, które charakteryzują się wyjątkowym stopniem twardości i idealnym kształtem. Lody charakteryzują się wyrazistym smakiem i aromatem. Koncentraty przezn ... (czytaj więcej)
Koncentraty Do Lodów Owocowych Koncentraty Do Lodów Owocowych Koncentraty do lodów owocowych LODY SUPER OWOCOWE SZCZECIŃSKIE przygotowane z naturalnych składników najwyższej jakości oraz drobinek prawdziwych owoców koncentraty lodów włoskich w różnych smakach. Lody charakteryzują się przyjemną, pulchną konsystencją oraz niezwykle intensywnymi kolorami i kuszą naturalnym owocowym smakiem i ar ... (czytaj więcej)
Koncentraty Do Napojów Typu Shake Koncentraty Do Napojów Typu Shake Koncentraty Do Napojów Typu Shake SHAKE Koncentraty do wyrobu napojów orzeźwiająco-chłodzących typu "shake" opracowane na bazie naturalnych składników i unikalnej recepturze. Koncentraty pozwalają uzyskać napoje o idealnej konsystencji, wyrazistym smaku i przyjemnym aromacie, które wspaniale orzeźwiają w upalne dni. Dostępne w tr ... (czytaj więcej)
adres

ul. Prosta 18
72-100 Łozienica k. GOLENIÓW
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!