INTEGROPOL Producent Koncentratów do Lodów i Shake

Firmie PPH INTEGROPOL jesteśmy znanym i cenionym na rynku producentem i dystrybutorem koncentratów do lodów. Działamy w branży spożywczej nieprzerwanie od 1987 roku, zdobywając przez ten czas niezbędne doświadczenie w branży, zaufanie Klientów oraz prestiż.

Nasza działalność skupia się na produkcji koncentratów lodów twardych, miękkich, puszystych, pełnotłustych, kręconych, amerykańskich, włoskich itd. oraz na ich dystrybucji. Wieloletnia obecność na rynku, bardzo dobra znajomość branży oraz bogate doświadczenie, sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów koncentratów i proszków do lodów włoskich, amerykańskich, kręconych, świderków, itp.

Naszym Klientom oferujemy również, proszek do napojów typu shake, koncentraty do lodów pełnotłustych, koncentraty do lodów włoskich i amerykańskich, koncentraty do lodów do automatów i inne. Polecamy koncentraty najlepszej jakości o bogatej gamie smaków i aromatów, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują koncentraty klasyczne, a zarazem ponadczasowe i zawsze smaczne lody o smaku śmietankowym, waniliowym i czekoladowym.

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski, docierając na przestrzeni lat do takich miejscowości jak: Szczecin, Stargard Szczeciński, Koszalin, Goleniów, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Słupsk, Warszawa, Rzeszów, Przemyśl, Zakopane. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.
adres

ul. Prosta 18
72-100 Łozienica k. GOLENIÓW
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!